Grudzień w Galerii Galena pełen będzie świątecznych radości! Spotkanie ze Świętym Mikołajem i pachnące piernikowe warsztaty, Jarmark Bożonarodzeniowy pełen pysznych regionalnych produktów i wyjątkowych upominków oraz pakowanie świątecznych prezentów – to wszystko przygotowaliśmy dla Gości naszej galerii. Dodatkowo, grudniowe zakupy uprzyjemni piękny wystrój centrum handlowego.

Poniżej harmonogram przygotowanych dla Was atrakcji:

6 GRUDNIA godz. 14:00-19:00 | Mikołaj z wypiekami!

AKTUALIZACJA | W związku z ogłoszoną żałobą w Jaworznie, która trwa do 2 grudnia br. informujemy, że planowane 2 grudnia spotkanie z Mikołajem zostaje przeniesione na środę, 6 grudnia w godz. 14:00-19:00. Pozostałe szczegóły wydarzenia pozostają bez zmian.

W środę, 6 grudnia, w godz. 14:00 – 19:00 naszą galerię odwiedzi Święty Mikołaj wraz ze swoją świtą. Spodziewajcie się wspólnej zabawy wypełnionej świątecznymi animacjami. Dodatkowo wielka gratka dla łasuchów, bo tego dnia przygotowaliśmy dla Was również warsztaty pieczenia i dekorowania pierników. Będzie to cudownie pachnący piernikami dzień, pełen Mikołajkowego klimatu. Nie zabraknie również okazji do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z Mikołajem na świątecznym tronie.

15-23 GRUDNIA | Jarmark Świąteczności!

Święta pachną miłością, pysznymi wyrobami oraz słodkościami – a tego będzie pod dostatkiem na Jarmarku Produktów Regionalnych, poszerzonym o asortyment świąteczny. Tutaj kupicie przeróżne przyprawy, które wzbogacą ciasta i wigilijne dania, miody do tradycyjnych kutii i makówek, wędliny oraz sery, które sprawią, że świąteczny stół ugnie się pod jakże słodkim ciężarem. Na stoiskach znajdziecie na pewno mnóstwo ręcznie robionych, pięknych i wyjątkowych upominków bożonarodzeniowych.

15-23 GRUDNIA | Papierek i kokardka! Pakowanie świątecznych prezentów.

Jak co roku dbamy o to, by świąteczne prezenty przybrały wyjątkową oprawę. Na specjalnie przygotowanym stoisku, mieszczącym się przy wejściu głównym do galerii, hostessy zapakują dla Was prezenty. Warunkiem wzięcia udziału w akcji, jest okazanie przez Klienta paragonu o wartości min. 100 zł.

Spędźcie ten uroczy przedświąteczny czas razem z nami! Serdecznie Was zapraszamy!