Wybierasz się w grudniu na „Spider-Mana: Bez drogi do domu”, „Matrix Zmartwychwstania” lub inny film z repertuaru Multikina? Kupując bilety przez stronę www lub w naszej aplikacji mobilnej zapłacisz za mnie mniej niż w kasie kina!

Sieć kin Multikino wprowadziła nowy cennik biletów, który obowiązuje przez cały tydzień! Oznacza to, że od poniedziałku do niedzieli bilety do naszych kin mają tę samą, stałą cenę – online możesz je nabyć taniej niż w kasie kina, a ceny są zróżnicowane w zależności od lokalizacji multipleksu oraz umiejscowienia fotela w sali kinowej.

Koniec tego roku to premiery najlepszych filmów. Już 17 grudnia do kin wejdzie najbardziej wyczekiwana produkcja Marvela – „Spider-Man: Bez drogi do domu” z Tomem Hollandem, Zendayą oraz Benedictem Cumberbatchem. Natomiast od 22 grudnia możesz zobaczyć na wielkim ekranie Keanu Reevesa w „Matrix Zmartwychwstania”. W grudniu nie zabraknie u nas produkcji dla najmłodszych kinomanów. Na dzieci czekają animacje: najnowsza, pełna kolorów produkcja Disney’a „Nasze magiczne Encanto” oraz „Misiek: ekipa na wakacjach”. Ponadto w repertuarze można znaleźć również ciekawe filmy familijne – „Clifford. Wielki czerwony pies”, „Wilk, lew i ja” oraz „Chłopiec z chmur”, czyli opowieść o niezwykłej przyjaźni, wielkiej odwadze i przygodzie, która odmieni życie pewnego chłopca i jego skrzydlatych przyjaciół. 

Nadchodzący rok rozpocznie się przede wszystkim głośnymi polskimi premierami – „Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4”, „Gierek” z Michałem Koterskim i Małgorzatą Kożuchowską w rolach głównych oraz „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” z Alicją Bachledą-Curuś, Mikołajem Roznerskim oraz Maciejem Zakościelnym. Ponadto 7 stycznia 2022 roku do kin trafi animacja „Sing 2”. Buster i jego ekipa zmienili teatr New Moon we wspaniałe miejsce, ale Buster chciałby, aby nowy spektakl zadebiutował na scenie tearu Crystal w olśniewającym mieście Redshore. O tym czy im się to uda, dowiesz się już niebawem!

Sprawdź nowe, niższe ceny w swoim Multikinie i kupuj bilety na nadchodzące premiery filmowe! Pamiętaj, że na stronie www i w aplikacji dostępnej na telefony z systemem Android i iOS znajdziesz najkorzystniejsze ceny! Pula miejsc w strefie Promo, z najlepszą ceną, jest ograniczona.