W Nowym Roku na spotkanie Klubu Mamy i Taty zapraszamy wyjątkowo w drugi poniedziałek miesiąca, czyli 9 stycznia. Klub mamy i Taty to spotkanie dla rodziców i opiekunów dzieci w wieku do lat 5. O godzinie 10.00 w Bajkowym Labiryncie rozpocznie się spotkanie z Agnieszką Pałką, która poprowadzi warsztaty: „Bajki- pomagajki – jak za pomocą literatury radzić sobie z różnymi problemami”.
W czasie, gdy rodzice będą uczestniczyli w warsztatach, dzieci będą mogły bezpłatnie korzystać z zabawy w Bajkowym Labiryncie, choć w części praktycznej zajęć dzieci będą mogły współuczestniczyć.
O godzinie 12.30 zapraszamy na zajęcia CrossFamily do klubu fitness Fabryka Formy. Pod okiem doświadczonego trenera rodzice i opiekunowie razem z dziećmi do lat 5 będą mogli odkryć zalety wspólnej zabawy przy ćwiczeniach ruchowych fitness. Aby wziąć udział w zajęciach konieczne jest przyniesienie ze sobą stroju sportowego (w tym: obuwia na przebranie).
Warsztaty w Bajkowym Labiryncie oraz zajęcia CrossFamily są bezpłatne. Przeznaczone są dla rodziców i opiekunów dzieci do lat 5. Podczas trwania warsztatów psychoedukacyjnych dzieci mogą bezpłatnie korzystać z sali zabaw Bajkowy Labirynt. Zajęcia fitness CrossFamily przeznaczone są dla rodziców/opiekunów i dzieci w wieku do lat 5. Konieczne jest posiadanie stroju sportowego i obuwia na przebranie.
10.00 – 12.00 – warsztaty psychoedukacyjne w Bajkowym Labiryncie
12.30- 13.30 – zajęcia rodzinne fitness CrossFamily w klubie Fabryka Formy