💖 KONKURS 💖 KONKURS 💖 KONKURS

Już za chwilę, już za moment! Święto miłości i zakochanych!

Walentynki można spędzić na wiele różnych sposobów, ale co powiecie na romantyczną kolację z drugą połówką? Delektowanie się wybornym posiłkiem przy blasku świec w towarzystwie partnerki lub partnera to świetny pomysł na randkę, także tę pierwszą!

Jeśli chcielibyście właśnie tak obchodzić tegoroczne walentynki, to mamy dla Was 10 Voucherów po 200 zł na romantyczną kolację dla dwojga w Gruzińskiej Restauracji Chinkalnia w Galerii Galena! Obsługa zaserwuje Wam niezwykłe doznania smakowe i magiczną atmosferę, tak, aby ten wieczór był dla Was niezapomnianym przeżyciem!

Jak wygrać Vouchery?
💭 Wyobraźcie sobie, że w ten jeden jedyny dzień, 14 lutego, moglibyście znaleźć się w dowolnym miejscu na gruzińskiej ziemi z ukochaną osobą. Pod postem konkursowym na naszym profilu Facebook (TUTAJ), w komentarzu napiszcie, gdzie by to było i w jaki sposób świętowalibyście walentynki. Skalne miasto, dziewicze rejony, a może historyczne zakątki Gruzji? Rozmarzcie się trochę tym krajobrazem i gruzińskimi smakami, a my liczymy na Wasze pełne kreatywności odpowiedzi!

10 osób, których odpowiedzi najbardziej przypadną nam do gustu, nagrodzimy Voucherami na kolację o wartości 200 zł.

Post konkursowy wystartuje 8 lutego o godz. 10:00, a na Wasze komentarze czekamy od do 11 lutego (do północy). Werdykt poznacie 12 lutego, a odbiór nagród możliwy będzie w Biurze Administracji Galerii Galena w dniach 13 i 14 lutego, w godzinach 8:00-16:00.