Najważniejszą i najskuteczniejszą formą wczesnej profilaktyki raka piersi jest mammografia. W Polsce z nieodpłatnych badań mammograficznych wykonywanych w ramach Programu profilaktyki Raka Piersi może skorzystać każda kobieta w wieku 50 – 69 lat raz na 2 lata. Wyjątek stanowią kobiety obciążone genetycznie. Są to kobiety, których matka, siostra lub córka chorowały na raka piersi. Tym pacjentkom przysługuje badanie mammograficzne raz w roku .

W profilaktyce najważniejszą rolę odgrywa świadomość Naszych pacjentek. Świadomość tego, że wiele chorób można uniknąć. Także raka piersi! Im wcześniej wykryty, tym skuteczniej może on zostać wyleczony.

Każda z Nas jest czyjąś córką, siostrą a może matką. W tej roli każda z Nas wykonująca regularnie badania profilaktyczne jest ambasadorem zdrowia w swoim otoczeniu.
Bądź tą kobietą, bądź przykładem dla twoich bliskich!

Nie zwlekaj, zarezerwuj swoją wizytę już dziś. Skorzystaj z formularza kontaktowego a Nasi pracownicy skontaktują się  z Tobą w dogodnej dla Ciebie chwili.
Można także dokonać rejestracji pod naszym adresem e-mail: rejestracja@mammo-med.pl
W celu ułatwienia kontaktu prosimy Panie korzystające z formularza kontaktowego lub rejestracji poprzez e-mail o pozostawienie numeru telefonu lub adresu e-mail.

Zapraszamy do rejestracji on-line za pomocą aplikacji MAMMO-MED

Rejestracja on-line na badania w ramach PROGRAMU PROFILAKTYKI RAKA PIERSI – zapraszamy do skorzystania z formularza

Pamiętaj, chodzi o Twoje zdrowie!