Wielkimi krokami zbliża się finał Odjazdowej Loterii Urodzinowej Galerii Galena!

Już w najbliższą sobotę, 26 listopada br., spośród wszystkich osób biorących udział w loterii zostaną rozlosowane nagrody główne – nowy samochód  TOYOTA AYGO X oraz Karty Podarunkowe Galerii Galena o wartości 2 000 zł (2 karty) oraz 1 500 zł (3 karty)!

Aby wziąć udział w losowaniu i móc cieszyć się tymi wyjątkowymi nagrodami, wystarczy zrobić zakupy za min. 50 zł oraz zarejestrować swój paragon na stronie www.loteria-urodzinowa.pl. Zgłoszenia można dokonać na własnym urządzeniu (smartfon, tablet, laptop) lub w Punkcie Obsługi Loterii (przy wejściu głównym do galerii). Przypominamy, że każdy zarejestrowany paragon daje możliwość wygrania nagrody dziennej w postaci karty podarunkowej o nominałach 20, 50, 100, 200, 500 a nawet 1000 złotych i bierze udział w losowaniu nagród głównych! O szczegółach loterii przeczytasz tutaj.

26 listopada to nie tylko finał loterii i okazja do wygrania wspaniałych nagród głównych czy dziennych, ale również do świętowania 7. URODZIN GALERII! Przygotowaliśmy dla Was w tym dniu mnóstwo frajdy i zabawy więc nie możecie tego przegapić! Weźcie dzieciaki, znajomych i świętujcie z nami, bo w godzinach 13:00-18:00 będzie trwać najlepsza zabawa:

  • Strefa warsztatów dla dzieci z malowaniem buziek i konkursami;
  • Strefa gier i wirtualnej rzeczywistości, symulator rajdowy, lotni i piłkarski. Sprawdź się!
  • Mobilne zabawy oraz sztuczki cyrkowe z balonami i pyszną watą cukrową o nietypowych, owocowych smakach!
  • Urodzinowe rabaty w wybranych salonach, promocje i mnóstwo konkursów z niespodziankami!

Dodatkowo na scenie głównej czekają na Was:

13:00 – 15:00 – Konkurs z nagrodami dla dzieci na najpiękniejszą urodzinową babeczkę dla Galerii Galena (rozstrzygnięcie i wręczenie nagród – kart podarunkowych do salonu SMYK o godz. 15:30);

13:30 oraz 17:30 – Cyrkowe show i akademia śmiechów, gdzie grupa cyrkowa rozśmieszy Cię do łez i oczaruje Cię sztuczkami;

14:00 – 15:00 – Widowisko Teatralne dla dzieci „Pieski na Tropie Przygody”;

15:00, 15:50 oraz 16:50 – Pokazy akrobatyki powietrznej – niesamowite show na wysokościach;

16:00 – uroczysty poczęstunek urodzinowymi babeczkami! Na zdrowie i na sto lat!

18:00 – Finał Odjazdowej Loterii Urodzinowej – losowanie nagród głównych: samochodu Toyota Aygo X oraz 2 x 2 000 zł i 3 x 1 500 zł w postaci przedpłaconych kart podarunkowych Galerii Galena! *Obecność obowiązkowa.

Myślicie, że to już wszystko? Nic bardziej mylnego. Podczas trwania eventu czekać na Was będzie moc konkursów z nagrodami!  Do zdobycia m.in. zestawy prezentowe od Carrefour, upominki od Douglas, zestawy biżuterii marki VEZZI, karty podarunkowe do salonu Vision Express, vouchery do Salonu Auto Detailingu Myjni Prestige Garage czy zaproszenia do McDonald’s! 

Nie może Was tutaj zabraknąć!

_____________________________________________

Za nami finałowe losowanie nagród w ramach Odjazdowej Loterii Urodzinowej. To dopiero były emocje!

Zwycięzcą Nagrody głównej I stopnia, a tym samym właścicielką samochodu Toyota Aygo X została Pani Anna Z. z Jaworzna!

Dwie Nagrody Główne II stopnia w postaci przedpłaconych kart podarunkowych do realizacji w wybranych sklepach Galerii Galena o wartości 2 000 zł każda otrzymały:

  • Pani Karolina K. z Jaworzna
  • Pani Alexandra C. z Jaworzna

Trzy Nagrody Główne III stopnia w postaci przedpłaconych kart podarunkowych do realizacji w wybranych sklepach Galerii Galena o wartości 1 500 zł każda otrzymali:

  • Pani Valeriia M. z Jaworzna
  • Pani Dorota Ż. z Jaworzna
  • Pan Mirosław R. z Jaworzna

Aktualizacja z dnia 15.12.2022 r.

Laureatką Nagrody Specjalnej w postaci karty podarunkowej o wartości 1500 zł do realizacji w Galerii Odrzańskie Ogrody,  została Pani Elżbieta K. z Kędzierzyna Koźla.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim klientom dziękujemy za wspaniałą zabawę podczas 7. urodzin Galerii Galena!