25 maja br. w Galerii Galena otworzył się nowy salon optyczny Fielmann!

Specjalnie na otwarcie, aż do soboty, salon przygotował dla klientów rewelacyjne promocje! Kompletne okulary (tj. oprawka i szkła) z antyrefleksem w cenie 89 zł a okulary progresywne w cenie 279 zł! W stałej promocji salon oferuje wybrane markowe modele okularów korekcyjnych przeciwsłonecznych w cenie 129 zł.

Fielmann jest liderem na rynku optycznym w Niemczech, gdzie firma powstała w latach 70, a w Polsce jest obecna od 1999 r. W ofercie salonu znajdziecie szeroki wybór stylowych oprawek z kolekcji Fielmann oraz oprawek znanych marek w korzystnych cenach. Fielmann udziela 3 lata gwarancji na wszystkie oprawy. Salon oferuje bezpłatne badanie wzroku przeprowadzone przez kompetentnych optyków z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Salon Fielmann znajduje się na poziomie 0 obok salonu Ryłko i Banku Millennium i jest otwarty w godzinach funkcjonowania galerii tj. w dni robocze w godz. 09:00-21:00 oraz w niedziele handlowe w godz. 10:00-20:00. Serdecznie zapraszamy!