Jak co roku dbamy o to, by Wasze świąteczne prezenty przybrały wyjątkową oprawę! Zatem Ty nie musisz się już o to martwić – wyręczymy Cię w tym przyjemnym obowiązku!

Wystarczy, że w dniach 22 – 24 grudnia zgłosisz się do Punktu Pakowania Prezentów i okażesz paragon za zakupy dokonane w dniach 19 – 24 grudnia br. na kwotę min. 50 zł (na 1 paragonie), a nasze Świąteczne Hostessy zadbają o piękne opakowanie podarku.

Punkt Pakowania Prezentów znajdziecie na pasażu przy wejściu głównym do galerii. Punkt będzie funkcjonować w godzinach otwarcia galerii tj. w czwartek i piątek w godzinach 9:00-21:00, a w sobotę wigilijną w godzinach 9:00-13:00.

A jeżeli nie masz pomysłu na prezent, również mamy dla Ciebie rozwiązanie. Obdaruj swoich najbliższych Kartą podarunkową Galerii Galena! Karty podarunkowe można zakupić w Kartomacie przy wejściu głównym do Galerii (obok sklepu Wojas), a kopertę prezentową odbierzesz w Punkcie Pakowania Prezentów. Tutaj więcej informacji nt. zakupu Kart Podarunkowych Galerii Galena.