Skosztuj lata! Lody, Bubble Tea, Pizza Hut… to będzie smakowity początek miesiąca!

W dniach 2-5 sierpnia za zakupy w Galerii Galena będziecie mogli otrzymać pyszne nagrody! Wystarczy, że w tych dniach, w godzinach otwarcia Galerii, zrobicie zakupy za określoną kwotę, zgłosicie się do stoiska promocyjnego i okażecie paragon, a kupony będą Wasze! Palce lizać!

Każdego dnia w godz. 11:00-19:00* serwujemy Wam:
🍧 50 kuponów na porcję lodów z Lodomanii – wystarczy, że okażesz paragon za zakupy na kwotę 50 zł (na jednym paragonie),
🧋 40 kuponów na Bubble Tea 0,5 l w Crazy Bubble – za zakupy na kwotę 100 zł (na jednym paragonie),
🍕 40 kuponów do Pizzy Hut na średnią pizzę – za zakupy na kwotę 200 zł (na max. dwóch paragonach).

Codzienna pula upominków jest ograniczona. Kto pierwszy, ten lepszy!

Życzymy Wam udanych zakupów i smakowitych przyjemności!

*Stoisko promocyjne czynne jest w godzinach 11:00-19:00. Godziny funkcjonowania stoiska promocyjnego mogą ulec skróceniu, jeśli dzienna pula upominków zostanie wcześniej wyczerpana. Liczba Upominków jest ograniczona. Upominki będą przyznawane w kolejności zgłoszeń Uczestników.

W Akcji Promocyjnej nie biorą udziału faktury wystawione na firmę oraz paragony fiskalne ze sklepu Carrefour oraz za zakup: napojów alkoholowych, produktów tytoniowych, produktów zakupionych w aptece, zakładów lotto, wszelkich gier liczbowych i losowych, zakładów bukmacherskich, wpłaty i wypłaty z bankomatów i wpłatomatów, opłaty za rachunki, potwierdzenia transakcji wykonanych w kantorze oraz wszelkie inne dowody zakupów nie będące paragonami fiskalnymi.

Szczegóły i regulamin: