15-16 października w Galerii Galena odbędzie się Weekend zdrowia i urody. Na pasażu przy wejściu głównym będzie można skorzystać z porad specjalistów. Dyżur pełnić będzie m. in. dietetyk z Przystanku Zdrowia i Urody, stylistki mody męskiej z salonu Kubenz, będzie można zbadać wzrok u specjalistów z salonu Medical Optic. Przez cały weekend będzie można także skorzystać z konsultacji modowych stylistek Anny Gałczyńskiej i Agnieszki Seidel. Panie stylistki będą przeprowadzać analizę kolorystyczną, analizę sylwetki, doradzą, jak najlepiej wyeksponować zalety i ukryć wady urody.
Oryginalną poradę będzie można uzyskać od certyfikowanego refleksologa Polskiego Instytutu Refleksologii. Mariola Golasowska będzie wykonywała bezpłatną mapę stóp.
Dostępne będzie także stanowisko Centrum Promocji Zdrowia, na którym będzie można zmierzyć ciśnienie oraz porozmawiać o rzuceniu palenia.
Przez cały weekend w Galerii Galena obecni będą także wolontariusze z Fundacji DKMS, którzy będą rejestrować potencjalnych dawców komórek macierzystych krwi lub szpiku kostnego. Na świecie zarejestrowanych jest 25 milionów potencjalnych dawców, którzy są wielką nadzieją dla osób chorujących na białaczkę, czyli raka krwi. 15 i 16 października w Galenie w Jaworznie można będzie dołączyć do grona tych osób.
Przygotowaliśmy także upominki dla osób, które w ten weekend zrobią zakupy. Dla pierwszych 300 osób, które zgłoszą się z paragonem o wartości min. 100 zł, mamy mini wyciskarki do cytrusów.
Podczas całego weekendu odbędzie się wiele konkursów, w których będzie można zdobyć nagrody rzeczowe. Wśród nich mamy konkurs, w którym nagrodą główną jest wyjazd do SPA dla 2 osób. Aby wziąć w nim udział wystarczy zrobić zakupy za min. 300 zł i wypełnić kupon konkursowy, który będzie można otrzymać na stanowisku konkursowym Galeny.
REGULAMIN