Ale CYRK ! … i to cyrk na kółkach!

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy wszystkie dzieci na wyśmienitą cyrkową zabawę do Galerii Galena. Czekać na Was będą fantastyczne atrakcje, które sprawią, że przez cały dzień na Waszych buziach będzie malował się ogromny uśmiech!

Już w najbliższą sobotę, 3 czerwca w godz. 13:00 – 18:00 Galerię Galena odwiedzą prawdziwi cyrkowcy: szczudlarze, kuglarze i znawcy magicznych sztuczek! Innymi słowy – fachowcy od udanej zabawy! Instruktorzy cyrkowej sztuki podzielą się swoimi umiejętnościami i wiedzą ze wszystkimi dziećmi, które odwiedzą nas tego dnia w Galerii Galena.

W tym dniu przygotowaliśmy dla Was:

  • Cyrkowe Show – czyli arena zabawy i pokazy sztuczek. Będzie wesoło i głośno z dużą dawką humoru. Show odbędzie się na scenie w podanych godzinach: 13:00-13:30, 14:00-14:20, 15:00-15:30, 16:00-16:20 oraz 17:00-17:40.
  • Wrzuć na luz – czyli pokaz żonglerki, nauka chodzenia na linie i akrobatyka.  Podstawowa nauka żonglowania z piłeczkami oraz maczugami i obręczami. Dla chętnych dzieci zostanie przygotowane diabolo i flowerstick. Dodatkowo na rozpostartej i naprężonej taśmie, dzieci będą mogły spróbować swoich sił w sztuce utrzymania równowagi. Pod czujnym okiem instruktora pociechy zostaną wprowadzone w podstawowe figury akrobatyczne, odpowiednio dopasowane do ich kondycji i możliwości
  • Super Jazda! – czyli nauka jazdy na monocyklu. Na tym stanowisku pociechy będą mogły wziąć udział w szybkim kursie jazdy na rowerku jednokołowym. Dla wyjątkowo zdolnych przygotujemy wersję trudniejszą monocykl tzw. żyrafa.
  • Baw się z nami szczudlarzami! – czyli nauka chodzenia na szczudłach. Uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w nauce chodzenia na szczudłach, zarówno na prostych, małych drewnianych jak i też bardziej profesjonalnych wyższych oraz skaczących szczudłach „poweriser”.
  • I Ty możesz zostać Klaunem! – tutaj młodzi adepci cyrkowi poznają tajniki sztuki rozśmieszania innych.

To jeszcze nie koniec atrakcji!

Tego dnia nie zabraknie również malowania buziekmodelowania balonówgier, animacji i magicznych trików oraz konkursów z niespodziankami i upominkami.

Czekają na Was m.in. :

  • zaproszenia do naszej strefy gastronomicznej, m.in. Crazy Bubble, Pizzy Hut, KFC i McDonalds,
  • vouchery na bezpłatną zabawę w Bajkowym Labiryncie,
  • niespodzianki oraz góra łakoci i cukierków!*

Nie może Was tutaj zabraknąć !

Oczywiście, wszystkie atrakcje dostępne będą całkowicie bezpłatnie. 
Zapraszamy! Czeka na Was solidna dawka uśmiechu i cyrkowej zabawy ! Do zobaczenia!

*Ilość zaproszeń, kuponów i upominków jest ograniczona.