Jak oswoić się z diagnozą choroby nowotworowej i gdzie szukać wsparcia? Jakie podejmować kroki, aby przeciwdziałać chorobie nowotworowej i jak najdłużej cieszyć się zdrowiem? Jak dbać o siebie, swój wygląd i zdrowie?

Te wszystkie zagadnienia zostaną poruszone 2 września br. w Galerii Galena! W imieniu Urzędu Marszałkowskiego zapraszamy w godz. 14:00 – 18:00 na dzień pełen ważnych i znaczących tematów dotyczących raka piersi, przeplatany wyjątkowymi wydarzeniamiWszystko to zorganizowane jest w ramach idei „Śląskie. Dla Kobiety”.

W tym dniu Klienci galerii będą mogli  m.in. uzyskać najważniejsze informacje związane z tematyką profilaktyki onkologicznej, posłuchać inspirujących wystąpień i wykładów lekarzy oraz Przedstawicieli Zrzeszenia Amazonek „Szansa” w Jaworznie, dowiedzieć się o tym, jak ważny jest styl życia, jakie badania warto wykonać oraz jak radzić sobie z diagnozą choroby nowotworowej i rehabilitacją po mastektomii i operacji oszczędzającej AMC. Poruszone zostaną również prawne kwestie związane z przeciwdziałaniem przemocy wobec kobiet.

Podczas wydarzenia prowadzonego w atmosferze wsparcia i integracji, nie zabraknie również wyjątkowych atrakcji. Zapraszamy na:

🎀 Kulinarny pokaz z udziałem Remigiusza Rączki – smak Śląska na talerzu,

🎀 Pełna wdzięku i klasy – Pokaz mody marki Greenpoint

🎀 Występ Krzysztofa Respondka z humorystycznym akcentem.

To będzie dzień pełen instruktaży, ważnych porad i wystąpień. Ale nie tylko! 

W specjalnie zaaranżowanej strefie, makijażystki z Perfumerii Douglas pokażą Paniom, jak wykonać szybkie odświeżenie makijażu z wykorzystaniem kosmetyków światowych marek.

Zadowolenie z własnego wyglądu to też terapia – może poprawić jakość życia osoby chorej i pozytywnie wpłynąć na jej kondycję psychiczną, a dzięki temu wspomóc proces leczenia onkologicznego. Bo choroba nowotworowa nie musi oznaczać rezygnacji z dbania o siebie.

Zarezerwujcie sobie czas i bądźcie z nami! Rzetelna wiedza i profilaktyka ratują życie ❤️