Opis produktu

Działamy na rynku gier komputerowych i konsolowych od 2011 roku. Liczba zadowolonych klientów od tego czasu liczona jest już w tysiącach.
Jesteśmy podmiotem gospodarczym, który współpracuje z największymi wydawcami oraz dystrybutorami gier w Polsce jak i za granicą, stąd masz pewność, że wszystkie nasze produkty pochodzą z legalnego  i sprawdzonego źródła. W swojej ofercie posiadamy kilka tysięcy tytułów gier na platformy takie jak PC, PS2, PS3, PS4, Xbox One, Xbox 360, PSP, PS Vita jak również konsole i akcesoria do wskazanych platform.
W naszej ofercie znaleźć można również inne produkty takie jak klocki lego, gry planszowe, gry karciane, komiksy, gadżety a nawet ubrania związane ze światem gier. Oprócz tego oferujemy swoim klientom możliwość regeneracji płyt CD/DVD/BluRay będących nośnikami muzyki, filmów czy gier jak również profesjonalnego serwisu sprzętu i akcesoriów do konsol.
Naszym głównym celem jest rzetelna i profesjonalna obsługa klienta oraz dbałość o jak najszerszą i najlepszą ofertę produktów dostępnych w naszych sklepach, gdyż pragniemy, aby sklepy Arena stanowiły centrum rozrywki dla wszystkich miłośników gier elektronicznych jak i tych „bez prądu”. Nasi pracownicy z przyjemnością doradzą każdemu wybór odpowiedniej gry jak również możliwość sprawdzenia jej na miejscu. W naszej ofercie znajdują się gry nie tylko nowe, ale również używane, gdyż bardzo dużą popularnością cieszy się możliwość wymiany gier, która w naszym sklepie cieszy się ogromnym zainteresowaniem.
Naszym celem jest zbudowanie sieci sklepów Arena w całej Polsce, dlatego zachęcamy wszystkich do skorzystania z naszej oferty.