Opis produktu

Marka Coco de mer od początku swojego istnienia należy do Przedsiębiorstwa Produkcyjno – Usługowo – Handlowego „Molex”, którą w 2002 roku założył Konrad Toczyński. Nasze produkty są wyrabiane ręcznie, dzięki temu są wyjątkowe, a dokładając do tego całe nasze serce, wyzwalają rozkosz w ustach równocześnie doprowadzając do euforii. W wytwarzaniu tak cudownych bukietów smakowych pomaga nam wielokrotny uczestnik Mistrzostw Świata i zdobywca zaszczytnego trzeciego miejsca w Brnie, mistrz cukiernictwa, Pan Sebastian Szmyd.

Nasze królestwo smakołyków to mała manufaktura w której, ręcznie tworzymy nowe, wyjątkowe wyroby. Dlatego produktów marki Coco de mer nie znajdziecie w marketach. Znajdziecie je tam, gdzie ich miejsce, czyli w naszych wyjątkowych stoiskach, w których prezentujemy nasze najlepsze frykasy.

Specjalnością marki jest tworzenie znakomitych wyrobów takich jak: orzechy w karmelu i czekoladzie oraz owoce w czekoladzie, w których dbałość o szczegóły została rozciągnięta do granic możliwości, dzięki czemu możemy pochwalić się paletą ponad 30 produktów, a każdy z nich zasługuje na miano SMAKOŁYKU PROSTO Z RAJU.