-50% na drugą książkę! Bierzesz dwie, a za jedną płacisz tylko połowę ceny. To stała promocja w Księgarni Świat Książki. Znajdziecie w niej nowości i bestsellery z niemal każdego rodzaju literatury!

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi tytułami Księgarni Świat Książki:

„Cudowne lata” Valerie Perrin

Napisana z rozmachem, a przy tym trzymająca w napięciu opowieść autorki „Życie Violette”, o relacjach, które potrafią kształtować całe nasze późniejsze życie. To także przewrotna historia trójki ludzi, splątanych ze sobą szeregiem sprzecznych nieraz uczuć.
Ten tytuł dostępny jest w promocji „druga książka -50%”.

„Fotograf utraconych wspomnień” Sanaki Hiiragi

Witajcie w zaświatach! Jak tam jest? Może właśnie tak… Gdzieś między światami znajduje się studio fotograficzne, do którego ludzie trafiają po śmierci.  Zanim jednak odejdą w dalszą drogę, czeka ich ostatnie zadanie. Otrzymują stos zdjęć, po jednym z każdego dnia życia, i z nich muszą wybrać po jednym z każdego przeżytego roku. Mogą też cofnąć się w czasie, aby sfotografować jeden szczególny dla nich moment. Gdy zdjęcia są już wybrane, przygotowuje się specjalny pokaz, podczas którego każda osoba ogląda swoje życie, zanim w spokoju odejdzie do wieczności.

„Ja, Inkwizytor. Dziennik czasu zarazy” Jacek Piekara

Miasto Weilburg zatrzasnęło bramy i ogłosiło kwarantannę. W obrębie pilnie strzeżonych murów zamknięto ludzi chorujących i umierających na zarazę. Ale nawet po tych, którzy wymknęli się epidemii, śmierć gotowa jest sięgnąć z innych powodów.

W takim miejscu i w takim czasie inkwizytor Mordimer Madderdin, stoczy walkę o ocalenie niewinnych, o ukaranie zbrodniarzy, a przede wszystkim – o utrzymanie choćby resztek sprawiedliwości.

„Ja, Inkwizytor. Dziennik czasu zarazy” kupicie w Księgarni Świat Książki. Ten tytuł dostępny jest w promocji „druga książka -50%”.

„Lucia. Seria z porucznik Lucią Guerrero. Tom 1” Bernard Minier

Grupa studentów kryminologii Uniwersytetu w Salamance odkrywa istnienie mordercy, który przez kilkadziesiąt lat wymykał się organom ścigania. Zabójca aranżuje miejsca zbrodni na wzór scen z renesansowych obrazów. W tym samym czasie w Madrycie dochodzi do makabrycznej zbrodni. Jeden z funkcjonariuszy Guardia Civil zostaje powieszony na krzyżu. Porucznik Lucia Guerrera, nietuzinkowa policjantka, rusza w pościg za sprawcą zwanym „klejowym mordercą”. Aby znaleźć zabójcę, bohaterowie będą musieli połączyć siły. Niestety będą też musieli skonfrontować się z własną przeszłością, ze swoimi najgłębszymi lękami i prawdą, która okaże się straszniejsza niż wszystkie legendy i mity.

„Magiczny Ksieżyc” Cecilia Lattari

Całe nasze życie jest powiązane z ruchami największego satelity Ziemi. Cecilia Lattari przybliża bardzo istotny wpływ Księżyca na ludzkie życie. Opisuje fazy księżycowe dla każdego miesiąca w roku, ich znaczenie i symbolikę, a także związane z nimi rośliny i zasady postępowania. Łączenie się z naturą za pomocą kilku prostych praktyk związanych z Księżycem pomoże czytelnikom w lepszym kontakcie z samym sobą.

„Magiczny Księżyc” bierze udział w promocji „druga książka -50%”.

„Menu kryzysowe” Paweł Płaczek

Czy kiedykolwiek, zaglądając do swojej lodówki, zastanawialiście się, co zrobić z produktami, które pozostały wam po przygotowaniu posiłków? Resztkami, z których pozornie nic nie da się już zrobić? Czy chodząc po sklepach i obserwując coraz wyższe ceny, pomyśleliście: „Przydałoby się wprowadzić jakieś oszczędności?”. Ta książka pomoże wam gotować smacznie, ale i tanio!

„Menu kryzysowe” kupicie w Księgarni Świat Książki, w promocji „druga książka -50%”.

„Morderstwo na szlaku”  Jenny Blackhurst

Dziewiętnastoletnia Maisie opuszcza rodzinny dom w Wielkiej Brytanii i wyrusza na przygodę swojego życia kanadyjskim szlakiem West Coast Trail. Natrafia na nim na rodzeństwo, Ricka i Sery, którzy niemal od razu zdobywają jej sympatię i zaufanie. Jak się okazuje, zupełnie niesłusznie… Dołączając do nich, Maisie popełnia błąd, który może kosztować ją wiele. Niedługo potem wspólna wyprawa zamienia się bowiem w koszmar, zwieńczony morderstwem jednej z obecnych tam osób. Choć jej ciała nie udaje się odnaleźć, dochodzi do skazania winnego – czy słusznie?

Najnowszą powieść Jenny Blackhurst kupicie w Księgarni Świat Książki,  naprzeciwko H&M. Tytuł tenbierze udział w promocji „druga książka -50%”.

„Ostatni akt” Ellis Avery

Paryż, rok 1927. Trwają szalone lata przed kryzysem. Pewnego czerwcowego dnia młoda Amerykanka Rafaela Fano wsiada do automobilu pięknej nieznajomej, którą okazuje się słynna malarka epoki art déco, Tamara Łempicka. Ponieważ dziewczyna rozpaczliwie potrzebuje pieniędzy, zgadza się pozować dla tej polskiej artystki o mrocznej przeszłości, wywłaszczonej arystokratki, która przyjechała do Paryża z Sankt Petersburga.

„Ostatni akt” znajdziecie w Księgarni Świat Książki,  mieszczącej się obok Sizeera. Książka bierze udział w promocji “druga książka -50%”.

„Pokolenie Ikea (wydanie filmowe)” Piotr C.

Jak zabawia się w piątkowy wieczór młody gwiazdor warszawskiej palestry?

O czym śni Olga, grzeczna dziewczynka z dobrego domu, codziennie wbijająca się w garsonkę?

Za czym tęsknią ludzie w szklanych wieżowcach?

Co jeszcze można sprzedać?

Czy życie trwa przez dwa tygodnie w roku?

Pokolenie Ikea to opowieść o ludziach, którzy pracują po to, aby spłacać kredyty, rozczarowani rygorystycznym, sprzedanym za namiastki szczęścia życiem.

PREMIERA FILMU w marcu 2023 roku!

„Potem” Kristin Harmel

Świat Lacey rozpada się, gdy jej ojciec ginie w wypadku drogowym. W głębi ducha obwinia się za tragedię. Gdyby tamtego ranka szybciej się zmobilizowała… dziś jej mama nie byłaby kłębkiem nerwów, starszy brat nie piłby, a młodszy wciąż miałby oboje rodziców.

Lecz czas biegnie naprzód, nawet gdy tego nie chcemy. Gdy życie daje Lacey cytryny, ona robi z nich lemoniadę. Choć czasami ta lemoniada bywa tak gorzka, że trudno ją przełknąć. Tymczasem w jej życiu pojawia się Sam…

„Potem” bierze udział w promocji „druga książka -50%”.

„Ten drugi” Książę Harry

Wyczekiwana autobiografia Harry’ego, księcia Sussex.

Ten drugi przenosi czytelników z powrotem do jednego z najbardziej przejmujących obrazów XX wieku: dwóch młodych chłopców, dwoje książąt idących za trumną matki. Świat patrzył w smutku – i przerażeniu. Kiedy Diana, księżna Walii, spoczęła w grobie, miliardy ludzi zastanawiały się, co książęta muszą myśleć i czuć – i jak potoczy się ich życie.

Teraz Harry w końcu opowiada swoją historię.

„Zemsta jest słodka” Alek Rogoziński

Trzy przyjaciółki – popularna piosenkarka, uwielbiana przez licealistów nauczycielka i spokojna gospodyni domowa – w jednym czasie dowiadują się, że niebawem każdą z nich czeka rozwód. Zdradzone i porzucone przez dotychczasowych partnerów, jednoczą siły i postanawiają dać im popalić. Ich plany skompromitowania eksmężów spalają jednak na panewce, gdy jeden z nich zostaje zamordowany, a do akcji wkracza komisarz Krzysztof Darski.

Książka bierze udział w promocji “druga książka -50%”.

„Percepcja psychiczna: magia mocy pozazmysłowej ” Joseph Murphy

Joseph Murphy, autor „Potęgi podświadomości”, bestsellerowego poradnika sprzedanego w Polsce w ponad dwóch milionach egzemplarzy, powraca z książką o niezwykłych umiejętnościach związanych z percepcją pozazmysłową.

Każdy z nas dysponuje wyjątkową wewnętrzną mocą, która pozwala mu na postrzeganie wydarzeń i doświadczeń nie tylko za pomocą pięciu zmysłów. Ty też bez większego trudu nauczysz się nią posługiwać. Korzyści, jakie ci to przyniesie, wprawią cię w zdumienie.

Ten tytuł dostępny jest w promocji „druga książka -50%”.