6 czerwca rozpoczyna się w Galerii Galena konkurs, w którym można wygrać vouchery na wakacje, każdy o wartości 5000 zł. Co należy zrobić, aby wygrać?
1. W dniach 6-25 czerwca zrób zakupy za min. 50 zł na jednym paragonie w dowolnym sklepie lub punkcie usługowym w Galerii Galena.
2. Przyjdź do punktu konkursowego, który znajduje się na pasażu przy wejściu głównym do galerii i zaloguj się do konkursu na ekranie multimedialnym. Zalogowanie się polega na podaniu swojego numeru telefonu oraz rejestracji paragonu (podanie sklepu i wartości paragonu). Po pierwszym logowaniu otrzymasz identyfikator, który ułatwi Ci logowanie następnym razem.
3. Po zalogowaniu należy wykonać zadanie konkursowe, którym jest quiz z dziedziny geografii i podróży: test jednokrotnego wyboru składający się z 10 pytań. Poprawnych odpowiedzi należy udzielić w jak najkrótszym czasie. W dolnej części ekranu widoczne są kropki: 3 kropki to czas 30 sekund na odpowiedź, 2 kropki to już tylko 20 sekund, a 1 kropka to informacja, że zostało tylko 10 sekund na udzielenie odpowiedzi.
4. Każde wydane 50 zł na jednym paragonie = 1 quiz. Im więcej grasz, zbierasz więcej punktów na swoim koncie. Na przykład paragon o wartości 130 zł to 2 gry, paragon o wartości 248 zł to aż 4 gry. WAŻNA INFORMACJA: zachowaj wszystkie paragony, na podstawie których bierzesz udział w konkursie. W przypadku, gdy wygrasz, zostaną one dokładnie sprawdzone.
5. Co tydzień 6 osób z największą ilością punktów weźmie udział w finale. W konkursie odbędą się aż 3 finały: 12, 19 i 26 czerwca o godz. 16.00. W każdą sobotę o godzinie 18.00 punkty na kontach uczestników konkursu zostaną wyzerowane i gra rozpoczyna się od nowa.
6. Co tydzień można wygrać voucher o wartości 5 000 zł do wykorzystania w biurze podróży ITAKA w Galerii Galena!
7. Punkt konkursowy obsługiwany jest przez hostessę, która odpowie na Twoje pytania dotyczące konkursu.
8. Szczegółowy regulamin znajduje się pod linkiem poniżej, jest także dostępny u hostessy w punkcie konkursowym oraz w biurze administracji Galerii Galena.
REGULAMIN