Już 27 lutego wielkie otwarcie w Galerii Galena pierwszego w Jaworznie salonu Vision Express Super Optyk. Z tej okazji salon przygotował specjalną ofertę dla pierwszych Klientów. Wyjątkowa promocja „50 % rabatu” dotyczy zarówno okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych jak i soczewek kontaktowych – każdy znajdzie więc coś dla siebie. To doskonała okazja, aby zadbać o swój wzrok w sieci profesjonalnych salonów optycznych o ustalonej renomie i kompleksowej ofercie. Szczegóły i regulamin oferty dostępne są w salonie.
Vision Express to sieć salonów optycznych, działająca na terenie Polski od 1994 roku. W ciągu 20 lat działalności firma osiągnęła pozycję lidera w branży optycznej z ponad 160 salonami w całym kraju.
Vision Express realizuje koncept salonów, łączących świadczenie najwyższej jakości usług optycznych z kompleksową formułą sprzedaży opraw okularowych, okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych oraz soczewek kontaktowych. Oferta firmy obejmuje ponad 2 500 modeli opraw i okularów przeciwsłonecznych, przy założeniu dużej różnorodności cenowej. Vision Express kompletną parę okularów (oprawy +soczewki) oferuje w cenie już od 99 zł, a badanie wzroku – już od 9 zł.
Podstawowe wartości, jakie czekają tutaj na wszystkich Klientów to jakość obsługi, najwyższa troska o wzrok klienta oraz wysokie standardy usług optycznych i okulistycznych.
Przyjdź i sprawdź naszą wyjątkową promocję na otwarcie salonu!
Dobierz okulary lub soczewki i zobacz świat wyraźniej.
Do zobaczenia już 27 lutego w Galerii Galena!