Trzy premiery filmowe i „Gru i Minionki. Pod przykrywką” przedpremierowo w Multikinie!

Od 28 czerwca we wszystkich kinach sieci Multikino można oglądać premierowo wyczekiwany horror „Ciche miejsce. Dzień pierwszy”, western „Horyzont. Rozdział 1” oraz film familijny „Wielka przygoda Niny”. Ponadto od 28 do 30 czerwca będzie można zobaczyć przedpremierowo animację „Gru i Minionki. Pod przykrywką”. Szczegółowy repertuar jest dostępny na stronie www.multikino.pl.

„Ciche miejsce: Dzień pierwszy” to prequel serii, w którym widzowie zobaczą, jak mieszkańcy Nowego Jorku, jednej z najgłośniejszych metropolii na świecie, radzili sobie, gdy okrutne stworzenia przybyły na Ziemię. Jak sugeruje tytuł, w filmie zostanie przedstawiony pierwszy dzień inwazji kosmitów. Nowa historia na podstawie pomysłu Krasińskiego jest zrealizowana przez scenarzystę i reżysera, Michaela Sarnoskiego.

Druga propozycja na najbliższy weekend to „Horyzont. Rozdział 1” – film Kevina Costnera. Został on zrealizowany z epickim rozmachem. To wielowątkowa opowieść o ludziach, którzy ryzykują wszystko, by spełnić swoje marzenia na dalekim amerykańskim zachodzie. W filmie tysiące osadników przemierzają bezkresne terytoria Stanów Zjednoczonych. Na nowej ziemi obiecanej krzyżują się losy szlachetnych i podłych, silnych i słabych, odważnych i tchórzy.

W repertuarze pojawi się również nowość dla najmłodszych widzów „Wielka przygoda Niny”. W animacji rodzice Niny i Mehdima nie są tak entuzjastycznie nastawieni do pomysłów swoich dzieci. Martwią się o nie i nie chcą, żeby włóczyły się całymi dniami po lesie. Poza tym wejścia do zakładu pilnuje chciwy dozorca Lupin i jego pies, od którego szczekania włos aż jeży się na głowie! Mehdi, Nina i rysunkowy jeż, którego poznała dzięki swojemu uzdolnionemu tacie, nie zrażają się jednak przeszkodami i krok po kroku planują, jak włamać się do opuszczonej fabryki. Dzięki sprytowi i zaufaniu, którymi zaczynają darzyć siebie nawzajem, przybliżają się do odnalezienia ukrytego skarbu. Wielka przygoda właśnie się rozpoczyna!

Bilety na premierowe seanse można nabyć w kasie kin sieci Multikino, na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną.