W związku ze zbliżającymi się świętami przygotowaliśmy dla Klientów i Gości naszej galerii sporo atrakcji.

Piękny wystrój centrum handlowego uprzyjemniający zakupy każdego dnia, wizyta Świętego Mikołaja, pachnące choinki, smakowite produkty oraz pakowanie prezentów – grudzień w Galerii Galena będzie wyjątkowo świąteczny.

Poniżej harmonogram przygotowanych dla Was atrakcji:

3 GRUDNIA: EKIPA MIKOŁAJA I ELFIKA

W sobotę 3 grudnia, w godz. 14:00 – 18:00 naszą galerię odwiedzi Święty Mikołaj wraz ze swoją świtą. To będzie dzień wypełniony wspólną zabawą, słodkościami, konkursami z upominkami i świątecznymi animacjami. Nie zabraknie również okazji do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z Mikołajem na świątecznym tronie.

14-22 GRUDNIA: JARMARK ŚWIĄTECZNY!

Święta pachną miłością, pysznymi wyrobami oraz słodkościami – a tego będzie pod dostatkiem na Jarmarku Produktów Regionalnych, poszerzonym o asortyment świąteczny. Tutaj kupicie przeróżne przyprawy, które wzbogacą ciasta i wigilijne dania, miody do tradycyjnych kutii i makówek, wędliny oraz sery, które sprawią, że świąteczny stół ugnie się pod jakże słodkim ciężarem.

22-24 GRUDNIA: PREZENTY Z NASZEJ PACZKI – PAKOWANIE PODARKÓW!

Jak co roku dbamy o to, by świąteczne prezenty przybrały wyjątkową oprawę. Na specjalnie przygotowanym stoisku, mieszczącym się przy wejściu głównym do galerii, hostessy zapakują dla Was prezenty. Warunkiem wzięcia udziału w akcji, jest okazanie przez Klienta paragonu o wartości min. 50 zł.

Dodatkowo od 9 grudnia br. przed wejściem do galerii zaopatrzycie się w pachnące, świąteczne drzewko, które pięknie przystroi Wasz dom. Z kolei nietuzinkowe ozdoby, świecidełka i podarki pod choinkę znajdziecie w galerii w iście promocyjnych cenach.

Serdecznie Was zapraszamy!