Bing i opowieści o zwierzątkach” w Multikinie – wielki powrót przygód niesfornego króliczka!

Pamiętacie wesołego króliczka Binga? Bohater serii animacji, która skradła serca młodych widzów powraca na ekrany kin Multikina. Poznaj wszystkie ulubione zwierzęta Binga i szukaj z Piko naklejek. Obejrzyjmy razem nasze ulubione historyjki Binga o zwierzętach i zagrajmy razem w nowe gry! Zaprzyjaźnimy się ze Słonkiem, pomożemy Żabce odnaleźć jej dom, a ptaszkowi wrócić do gniazda.

Króliczek, który ma na sobie zieloną koszulę, czerwono-czarne ogrodniczki w kratkę i czarno-białe trampki. Tak to Bing! Poznaj nowe historie wesołego króliczka Binga i jego przyjaciół. Dołącz do Piko i pomóż jej przygotować Wielki Album Zwierząt z naklejkami!

Obejrzyj przygody króliczka Binga na wielkim ekranie: tylko w Multikinie i Cinema3D zaprezentujemy znane i lubiane odcinki oraz nowe zabawy z animowanej serii – „Bing i opowieści o zwierzątkach”. „Bing” to animowany serial oparty na książkach Teda Dewana. Serial opowiada o trzyletnim króliczku o imieniu Bing, który doświadcza codziennych problemów i zagadek. W ramach Poranków dla najmłodszych sieć Multikino i Cinema3D zaprezentuje 7 odcinków serialu.

Poranki: Bing i opowieści o zwierzątkach

Czas trwania: 74 minuty; każda sobota i niedziela od 02.04 – sprawdź godziny seansów w repertuarze.

Pokazy dostępne również w projekcie dla grup przedszkolnych: Moja Pierwsza Wizyta w Kinie.

Lista odcinków:

Hau!

„Nie mogłem zatrzymać pieska, ale nadal mogę się z nim bawić, bo to moja nowa przyjaciółka”. Bing zakochuje się w zagubionym piesku, którego wraz z Flopem znajdują w parku i postanawia, że go zatrzyma. Kiedy pojawia się właścicielka, Bing jest smutny, ponieważ musi pożegnać się z nową przyjaciółką.

Domek

„Czasem, kiedy robisz domek musisz poczekać, żeby małe pisklaczki mogły się wykluć.” Sula, Pando i Bing znajdują ptasie gniazdo w swoim domku do zabawy, ale wszyscy nie mogą przebywać w nim jednocześnie.

Kaczki

„Jeżeli będziecie stać cicho i nieruchomo jak posąg, wtedy kaczki do was przypłyną.” Kaczki-kaczki, kwa-kwa-kwa! Bing i Sula idą do parku, żeby nakarmić kaczki. Bing wrzuca cały pokarm dla kaczek do wody za jednym zamachem, kiedy nagle pojawia się wielka głodna gęś, żeby to wszystko połknąć.

Wóz strażacki

„Jak pomożecie kotu, może też pozwolą wam usiąść w wozie strażackim!” Pando i Sula siedzą w wozie strażackim, ale kiedy przychodzi kolej Binga, wóz musi odjechać! Flop, Amma, Sula i Bing wracają więc do domu. Nagle okazuje się, że Arlo utknął na dachu domu sąsiada, a Bing pomaga strażakom go uratować!

Żaba

„W moim domu mam swoje łóżko i kołderkę. Pewnie dlatego, że nie jestem żabą. Lubimy różne rzeczy.” Bing znajduje w ogrodzie żabę i chce ją zatrzymać, więc razem z Sulą robią żabie „domek” w wiaderku. Ale żabce nie podoba się jej nowy dom i wyskakuje z niego. Może nie przemyśleli do końca, czego żabka naprawdę potrzebuje w swoim domu.

Gryzmoł

 „Gryzmoł to nie jest zwykły gryzmoł. Bo można z niego zrobić wszyściutko!” Bing i Koko rysują Julii obrazek, ale kiedy Bing idzie się przywitać, Charlie robi wielkiego gryzmoła na rysunku Binga! I wtedy Julia pokazuje im grę o nazwie „Gryzmolenie”!

Kot

„Ostrożnie. Pamiętaj, ten kotek cię nie zna, ani ty jego.” W drodze do domu Bing zauważa nowego kota, ale nie jest tak przyjazny jak Arlo i syczy na Binga, gdy ten próbuje się z nim pobawić.