„Johnny” 17 i 18 września przedpremierowo  w Multikinie!

17 i 18 września br. w kinach sieci Multikino odbędą się przedpremierowe pokazy filmu „Johnny” opowiedzianego z perspektywy podopiecznego ks. Jana Kaczkowskiego, Patryka Galewskiego – chłopaka, który nie miał łatwego startu w życiu. Bilety są dostępne w kasie kin, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

W filmie „Johnny” Patryk włamuje się do domku w małym mieście. Wyrok sądu nakazuje mu prace społeczne w puckim hospicjum, gdzie poznaje niezwykłego ks. Jana Kaczkowskiego. Duchowny angażuje młodych chłopaków z zawodówki, na pozór twardych buntowników, w pomoc śmiertelnie chorym. W swojej pracy skupia się na bliskości, czułości i walce o relacje z drugim człowiekiem. Uczy empatii. A czyni to z hurtową ilością humoru, czym zyskuje ogromną popularność. Niedługo później Jan sam staje się pacjentem swojego hospicjum. Patryk zostaje postawiony w sytuacji, która zmieni całe jego życie.

W rolę ks. Jana Kaczkowskiego wciela się Dawid Ogrodnik, a Patryka Galewskiego zagrał Piotr Trojan. Ponadto na wielkim kinowym ekranie widzowie zobaczą: Magdalenę Czerwińską, Annę Dymną i Marię Pakulnis.

Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.multikino.pl.