1 kwietnia br. we wszystkich kinach sieci Multikino rozpoczną się seanse animacji „Luca” z ukraińskim dubbingiem. Dla uchodźców z Ukrainy filmy będą wyświetlane za darmo w tygodniu oraz w weekendy.

W ostatnich tygodniach w kinach sieci Multikino chodźcy z Ukrainy z opiekunami mogli oglądać bezpłatnie „Kosmiczny mecz: Nowa era” oraz „Nasze magiczne Encanto”. Kolejna produkcja z ukraińskim dubbingiem, która 1 kwietnia trafi do repertuaru, to „Luca”. Animacja będzie wyświetlana za darmo w tygodniu oraz w weekendy.

„Luca” to kolorowa animacja studia Disney i Pixar, której akcja rozgrywa się w pięknym nadmorskim miasteczku na Riwierze Włoskiej. Pełen niezwykłych przygód film opowiada o dorastaniu dwójki przyjaciół. Chłopcy wspólnie przeżywają niezapomniany letni czas, który upływa im na niekończących się przejażdżkach na skuterze i delektowaniu się lodami. Jednak ich beztroską zabawę może w każdej chwili zepsuć ujawnienie głęboko skrywanego sekretu – obaj są potworami morskimi z innego świata znajdującego się tuż pod powierzchnią wody.

Bilety na pokazy filmów z ukraińskim dubbingiem są dostępne tylko w kasach kin. Jeżeli w pokazie będzie chciała uczestniczyć większa liczba dzieci prosimy o wcześniejszy kontakt z pracownikami kina w celu rezerwacji miejsc.

Szczegółowy repertuar oraz więcej informacji na temat filmów znajduje się na stronie www.multikino.pl.