Nowa torebka, elegancka biżuteria, ulubione perfumy… Każda z Pań marzy o innym prezencie.

A gdyby tak Wasze pragnienia się spełniły? Specjalnie dla naszych wyjątkowych Klientek przychodzimy z równie wyjątkowym konkursem na Dzień Kobiet! Pokażcie nam, co chciałybyście dostać, a my spełnimy 3 zakupowe marzenia!

Co trzeba zrobić?
👉 Odwiedź Galerię Galena w dniach 2-7 marca.
👉 Zrób zdjęcie Waszego wymarzonego prezentu* na Dzień Kobiet w wybranym przez siebie sklepie na terenie galerii (jeden produkt o wartości max. 500 zł brutto).
👉 Wstaw zdjęcie w komentarzu pod konkursowym wpisem na naszym profilu na Facebook’u (o tutaj!) i napisz, dlaczego to właśnie ten prezent chciałabyś otrzymać.

Autorki 3 zgłoszeń, które najbardziej przypadną nam do gustu, otrzymają od nas w prezencie wybrane przez siebie produkty.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 7 marca (do północy). Werdykt poznacie 8 marca. Odbiór nagród możliwy będzie w Biurze Administracji Galerii Galena w dniach 9 i 10 marca w godzinach 8:00-16:30.

Koniecznie dajcie znać o konkursie mamom, siostrom i przyjaciółkom! Powodzenia!

*Propozycja wymarzonego prezentu powinna dotyczyć 1 produktu z oferty punktów sprzedaży mieszczących się na terenie Galerii Galena w Jaworznie (również punktów sprzedaży: Decathlon, Action i Maxi Zoo zlokalizowanych w parku handlowym Galena w Jaworznie) o maksymalnej wartości 500,00 zł brutto, z wyłączeniem produktów i usług: kantoru oraz banku, napojów alkoholowych, produktów tytoniowych, e-papierosów, zakupów dokonanych w aptece, preparatów do początkowego żywienia niemowląt, doładowań telefonów, zapłaty za jakiekolwiek rachunki za media, telefon dokonane w dowolnym punkcie, produktów punktu lotto, zakładów bukmacherskich, spłat raty kredytu regulowanych w punktach świadczących tego typu usługi (m.in. banki).