Opis produktu

Wólczanka to nowoczesne projekty koszul, dzianin i dodatków przeznaczone dla współczesnych kobiet i mężczyzn.  Kluczowym produktem marki są koszule uszyte z najlepszej jakości tkanin sprowadzanych od renomowanych światowych producentów. Kolekcję uzupełniają swetry bawełniane, wełniane  i kaszmirowe, eleganckie jedwabne krawaty i muchy, spinki do mankietów oraz poszetki.
Wólczanka w swoich kolekcjach posiada zarówno klasyczne wzory jak i modele zaprojektowane w oparciu o najnowsze światowe trendy. Kraty, paski, kwiaty, geometryczne wzory – kolekcje pełne są różnorodnych deseni i kluczowych kolorów sezonu. Najbardziej wymagającym klientom – Wólczanka poleca linię Lambert. Lambert to koszule uszyte zgodnie z zasadami tradycyjnego krawiectwa.

Kolekcja Wólczanki
Intensywne kolory, nieoczywiste wzory i mocne desenie – \kolekcja Wólczanki na wiosnę i lato zaskakuje wyrazistością. Zaprojektowana z myślą o kobietach i mężczyznach biznesu, potrzebujących klasycznego wzornictwa we współczesnym, wielkomiejskim wydaniu, tętni życiem i radością. Niezmiennie pozostaje przy tym szykowna.